Verkocht
Kaart

Scheldestraat 3, 's-Hertogenbosch

€ 349.000,- k.k.

Soort maisonnette
Bouwjaar 1966
Woonoppervlakte 106 m2
Inhoud 350 m3

Omschrijving

Zoek je een licht, ruim en instapklaar appartement met uitzicht op het groen? In de Aawijk in ‘s-Hertogenbosch, aan de Oosterplas, staat dit modern afgewerkte appartement te koop. Het is onderdeel van een kleinschalig complex en heeft diverse voorzieningen en uitvalswegen dichtbij. Wat het appartement bijzonder maakt? Het is zeer ruim en heeft twee verdiepingen, de locatie is ideaal en het heeft een fraai uitzicht over de Oosterplas.

LIGGING:

De ligging van deze woning aan de Scheldestraat is top. Binnen 8 minuten fietsen bereik je de gezellige Bossche binnenstad. Er is een bushalte praktisch voor de deur en ook de snelweg bereik je binnen enkele minuten. De woning ligt op loopafstand van winkelcentrum Rivierenplein. Er zijn diverse scholen en sportclubs in de buurt en natuurlijk recreatiegebied de Oosterplas. In het park en rond de plas is het het hele jaar door heerlijk wandelen en fietsen. En in de zomer ben jij de eerste die z’n handdoek op het strandje kan neerleggen!

ALGEMEEN:

Het appartement heeft twee woonlagen en voelt daarmee aan als een huis. De eerste woonlaag is recent geheel gerenoveerd met o.a. een nieuwe keuken en een nieuw toilet. De tweede woonlaag is recent gemoderniseerd. Daarmee is de hele woning up-to-date en van deze tijd. Hier is zéker sprake van een instapklaar appartement.

INDELING:

Begane grond en gemeenschappelijke ruimte:
Via de centrale entree kom je het complex binnen. Hier bevinden zich de brievenbussen en een gezamenlijke fietsenstalling. Via een trap bereik je de eerste verdieping van het complex. Op de galerij waar de woning aan grenst, bevindt zich een mooi en ruim dakterras dat door jou privé gebruikt kan worden. Aan het terras vind je de voordeur van het appartement.

Appartement, eerste woonlaag:
Bij het binnentreden van de woning kom je eerst in een ruime hal. Hier bevinden zich het toilet, de meterkast en een bergkast. Het toilet is recent vernieuwd en heeft een wandcloset en een fonteintje. Er zijn dubbele openslaande deuren (met glas) tussen de woonkamer en de hal. De woonkamer ligt over de volle breedte aan de voorzijde. De hele voorzijde bestaat uit ramen. Daardoor is er heel veel licht en een magnifiek uitzicht op de Oosterplas. Gelukkig hebben deze ramen sunscreens voor de zonnige dagen.
De keuken ligt aan de galerijzijde en wordt van de woonkamer gescheiden door middel van een kookeiland. Het is mogelijk om met barkrukken aan dit eiland te zitten. De inductiekookplaat heeft een tafelafzuiging, dus geen afzuigkap in het zicht! Daarnaast zijn er een vaatwasser, combi-oven, koelkast en vriezer. Ook in de keuken is een groot raam waardoor er veel licht is. Deze woonlaag heeft een nieuwe visgraat pvc vloer en alle wanden zijn opnieuw gestukadoord.

Appartement, tweede woonlaag:
Een vaste trap brengt ons naar de tweede woonlaag. Hier is een overloop (met lichtkoepel) waaraan drie slaapkamers grenzen. Daarnaast zijn er een badkamer en een apart toilet. De ouderslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is 13 m2 groot. Hier hangt een airco voor de warme dagen. Aan de achterzijde is ook nog een tweede slaapkamer (10 m2) die op dit moment in gebruik is als garderobekamer. Deze beiden slaapkamers hebben een deur naar het balkon dat over de volle breedte aan de achterzijde ligt. Aan de voorzijde is een derde slaapkamer (ook 10 m2). Mocht je deze kamer als werkkamer gaan gebruiken dan heb je vanuit je bureau een mooi uitzicht op de Oosterplas.
De badkamer is heel ruim, heeft een ligbad, douche en wastafelmeubel. Aan het einde van de overloop is het toilet. Deze is zo groot dat hier ook de wasmachine kan staan en dat er nog een extra wastafel hangt. Deze tweede woonlaag heeft een mooie laminaatvloer en recent gestukadoorde en/of behangen wanden met hippe kleuren en designs.

Buitenruimte:
Een grote meerwaarde van dit appartement is het ruime dakterras dat is afgescheiden van de buren met schuttingen, is voorzien van een vlonder en beschikt over een steigerhouten bank. Er is ook nog ruimte voor een tuintafel en stoelen. Je kunt hier in de zomer dus heerlijk buiten eten en loungen.

BIJZONDERHEDEN / KENMERKEN:

- Recent gemoderniseerd
- Drie slaapkamers
- Moderne nieuwe keuken
- Uitzicht over de Oosterplas
- Eigen balkon
- Gebruiksrecht van het dakterras
- Vrij parkeren in de omgeving

lees meerminder

Kenmerken

Type woning appartement
Soort maisonnette
Bouwjaar 1966
Woonoppervlakte 106 m2
Inhoud 350 m3
Kamers 4 waarvan 3 slaapkamers
Voorzieningen tv kabel
Isolatie dubbel glas
Tuin geen tuin
Garage geen garage

Kaart en buurt

Foto's

2D/3D presentatie

Video

Scheldestraat 3, 's-Hertogenbosch

€ 349.000,- k.k.

Neem contact op met Mirjam van de Laar

mirjam@makelaar073.nl
0622693920
Om deze website goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Instellingen Direct Accepteren
sluiten